Gimnastyka artystyczna dla dzieci z Gliwic

Gliwice to miasto znajdujące się niedaleko Bytomia. Ze względu na niewielki dystans pomiędzy tymi dwoma miejscami, przejazdy z jednej miejscowości do drugiej nie zajmują zbyt dużo czasu. Z tego powodu naszą ofertę zajęć tanecznych proponujemy także dla dzieci z Gliwic.

Elementy akrobatyki dla dzieci z Gliwic – coś więcej niż sport

Zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dzieci z Gliwic ze względu na specyfikę tego sportu to doskonały sposób nie tylko na wzmocnienie ciała i promocję zdrowego trybu życia, ale także na zdobycie wielu cennych umiejętności przydatnych w życiu dorosłym. Poruszanie się w rytm muzyki pozwala na rozwój ekspresji emocjonalnej, dzięki czemu dzieci mają większą świadomość własnych uczuć. Dodatkowo elementy akrobatyki dla dzieci z Gliwic pozwalają na rozwinięcie kreatywnośćci dzięki możliwości tworzenia własnych sekwencji ruchowych. Wspieranie siebie nawzajem i pojęcie zdrowej rywalizacji jest niezwykle ważne, zwłaszcza w świecie sportu, dlatego podczas zajęć zwracamy także uwagę na socjalizację i współpracę uczestniczek. Gimnastyczki poruszają się, bawią i tworzą układy, zawierając jednocześnie nowe, często długotrwałe przyjaźnie.

Stowarzyszenie Oarte posiada licencję Polskiego Związku Gimnastyki (PZG). Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeutów, którzy sprawują pieczę nad bezpieczeństwem i rozwojem ruchowym i psychicznym wszystkich uczestniczek podczas zajęć. Nasi trenerzy mają stosowne wykształcenie nie tylko z zakresu gimnastyki artystycznej, ale także tańca pokazowego, dlatego proponujemy również zajęcia z baletu dla dzieci z Gliwic.