Gimnastyka artystyczna dla dzieci z Chorzowa

Chorzów to pełna ciekawych atrakcji miejscowość położona w niewielkiej odległości od innych ważnych śląskich miast takich jak Katowice czy Bytom. Transport samochodem między tymi miejscowościami zajmuje średnio zaledwie kilkanaście minut. To właśnie ze względu na tak dogodny dojazd naszą ofertę zajęć tanecznych oferujemy także dla dzieci z Chorzowa. Szkoła Oarte stacjonarnie znajduje się w Bytomiu, jednak chętnie gościmy w niej zarówno początkujące, jak i zaawansowane gimnastyczki i baletnice z pobliskich miejscowości i ich okolic.

Elementy akrobatyki dla dzieci z Chorzowa – doskonalenie umiejętności ruchowych

Gimnastyka artystyczna dla dziewczynek z Chorzowa to zajęcia łączące w sobie elementy baletu, akrobatyki, tańca i umiejętności posługiwania się przyborami przeznaczonymi do tej dyscypliny sportowej. Uczestniczki ćwiczą z użyciem piłki, wstążek, obręczy, skakanki lub pary maczug. Podczas zajęć rozwijana jest gibkość, zwinność, a także koordynacja i równowaga. Młode gimnastyczki uczą się występować zarówno indywidualnie, jak i grupowo, dlatego podczas zajęć z akrobatyki dla dzieci z Chorzowa kładziemy nacisk na współpracę i wspieranie siebie nawzajem. Stowarzyszenie Oarte to bezpieczna przestrzeń, w której każda dziewczynka ma szansę odkrywać wspaniałe pasje, kształtować swoje umiejętności i rozwijać skrzydła.

Balet dla dzieci z Chorzowa – rozwój fizyczny i psychiczny

Zarówno balet, jak i gimnastyka dla dzieci z Chorzowa wpływają pozytywnie nie tylko na rozwój fizyczny, ale także i psychiczny uczestniczek naszych zajęć. Dzięki rozwijaniu świadomości swojego ciała i poszerzania granic swoich możliwości rośnie pewność siebie i poczucie własnej wartości. Co więcej, skrupulatne dopracowywanie każdego ruchu pod względem technicznym jest doskonałym mechanizmem uczącym cierpliwości i wytrwałości. Dziecko widzi dzięki temu, że ciężka praca przynosi najlepsze efekty, a pokonywanie napotkanych na swojej drodze trudności łączy się z niesamowitą satysfakcją. Są to cenne lekcje, z których wiedza zostanie z uczestniczkami naszych zajęć także w ich dorosłym życiu.